gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: přelivový bazén
*
#1
hany (Uživatel)
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
přelivový bazén 23/07/2013 15:15 Karma: 0
Dobrý den. Obracím se Vás zkušené a chytré lidičky s prosbou a pár dotazy. Chceme si s manželkou postavit venkovní bazén s přelivovou hranou. Bazén chci, tak jako všechno ostatní stavět svépomocí.Pro pár rad jsem oslovil několik firem, ale nějak se jim do odpovědí nechce. Tak mi snad poradí někdo z Vás, kdo s tímto typem bazénů má nějaké zkušenosti. Mám už promyšleno tak 80% a s tím zbytkem bych chtěl poradit, abych se vyhnul chybám. Nebo alespoň radu kam se obrátit, popřípadě sehnat nějaké publikace. Tento typ bazénů se asi moc nedělá a tak o nich není mnoho informací. Na začátek pár dotazů:
-kudy vracet vodu do bazénu, asi nejlépe dnovými tryskami,že?
-motor na lamelové zakrytí bazénu lze intalovat do šachty?
-pro solární ohřev použít samostatný okruh, nebo využít pumpu od filtrace?
-stačí nerezový výměník, nebo musí být z titanu ( v bazénu bude slaná voda)
-velikost vyrovnávací nádrže? stačí dva kubíky? bazén bude mít asi 45 kubíků obsah

No a to by asi zatím stačilo. Předem děkuji za rady a zkušenosti.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#2
Pavel Dostál (Administrátor)
Administrátor
Příspěvky: 1242
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Bazény, sauny Narozeniny: 01.01.1974
Re: přelivový bazén 23/07/2013 15:42 Karma: 3
Dobrý den, pokud byste měl zájem, mohu Vám nabídnout konzultaci celé problematiky u mě doma, kde mám přelivový bazén v provozu. Cena za konzultace je 300,- Kč/hod. Je poblíž Slavkova u Brna. Jsem na emailu: aliasproficz()gmail.com
Jinak k dotazům:

-dnové trysky se často dělají, ale pro hovoří jen o trochu lepší promíchání vody, proti že se hůře usazují, že většinou trčí ze dna ven a možné zamrznutí. U soukromého bazénu plně postačuje do delší strany více ke dnu dát na obě strany 2x2 trysky.

-lamelové zakrytí existuje s mnoha různými variantami s motorem v šachtě nebo s motorem nad úrovní hladiny. Různé varianty mají své výhody i nevýhody. Motor a lamely v šachtě se hůře opravuje a vypadá to lépe, na druhou stranu je to dražší, hůře se to opravuje-

-osobně mám solár připojený na bypass k filtračnímu systému. Opět výhoda cena, nevýhoda závislost filtrování na spínání soláru.
-pro sůl bych určitě doporučil z titanu
-doporučil bych 3m3, sám mám kolem 1,7m3 a někdy je to málo, malá rezerva na praní, když selže spínání, nebo vypne proud, tak je to pak málo.

Pro další info jsem Vám k dispozici.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Zveřejňujeme soukromou a komerční inzerci.
Soukromý textový inzerát zde na fóru, cena 100 Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Komerční textový inzerát zde na fóru s odkazem, cena 200,- Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Slevy na více měsíců, nebo více inzerátů.
Příspěvek možno zadat do jakékoliv kategorie fóra.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.