gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: bazén svépomocí
#1
Anonymous (host)

bazén svépomocí 13/02/2008 18:02  
Čauky. Uvažuju, že si udělám celej bazén sám. Myslíte, že to je blbost? Já minulej rok dodělal barák , tak snad postavit bazén nebude taky tak těžký. Určitě ale nechci nějaký ty plastový vany co jsou za rok vybledlý. Nevím akorát jestli budu schopnej svařit tu folii. Jinak ty díly jako skimr a trysky jsem viděl,že máte za docela levně k zakoupení a připojit nějaký hadice na filtr to bude brnkačka pač jsem vyučenej vodoinstalater. Když koupím u vás ty díly tak mě poradíte jak se musí zabetonovat nebo to budu muset vyšpekulovat sám? Sapa
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#2
Anonymous (host)

Re: bazén svépomocí 04/03/2008 13:18  
Vážený pane Sapo, jste- li zručný, betonáž bazénu si jistě uděláte sám i bez stavební firmy. Co se týče osazení předmontážních dílů jako je skimmer, světlo, trysky nebo dnová výpust, tak k těmto dílům Vám dodáme nákresy, podle kterých díly zabetonujete. V případě potřeby můžete během stavby kontaktovat s dotazy telefonicky našeho technika. Pro naše zákazníky je tato služba zdarma.
Co se týče svařování folie, tak nechci Vás podceňovat, ale bazén není zahradní jezírko, kde není vidět na dno. Sváry by měly být čisté, nepopálené a také to je přece jen úplně jiný obor, než máte Vy. Pokud si ovšem troufáte, není problém v našem obchodě zakoupit bazénovou folii v metráži. Pokud byste se ale rozhodl nechat si bazén svařit, doporučovala bych Vám obrátit se opravdu na člověka, který to již někdy dělal. Jde - li o finance, tak většinou práce samotná na svařování bazénu není tak drahá a tím, že ušetříte na stavebních pracích a na ostatních vodoinstalatérských pracích věřím, že se do Vašeho rozpočtu přesto vejdete. Schweizerová
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#3
UHER (host)

Re: bazén svépomocí 27/04/2011 22:36  
Dobrý večer,přečetl jsem si váš příspěvek k svařování folie na bazén a potřeboval bych nějaký kontakt na řemeslníka který to umí. S pozdravem a děkuji Uher

(email odstraněn, sdělíme jej na vyžádání na našem e-mailu: aliasproficz()gmail.com, náš pracovník Vás kontaktuje.)
 
Poslední úprava: 27/04/2011 23:21 Provedl: Pavel Dostál.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.